Meble

Wszystko zaczyna się od pomysłu przelanego na papier, a kończy na gotowym produkcie wykończonym z należytą starannością. Wykonany pod indywidualne zamówienie i tym samym idealnie dopasowanym do potrzeb Klienta. Poznaj nasze meble, tworzone na długie lata.

 

stoły duże

Stoły marki TUCCY wykonywane na zamówienie powstają z drewna i metalu. Wytwarzane ręcznie będą szczególnym elementem wyposażenia Twojego wnętrza. Stanie się ono nie tylko miejscem, w którym spożywany jest posiłek, ale też przestrzenią idealną do wspólnego spędzania czasu. Stoły naszego autorstwa z pewnością będą wyróżnikiem Państwa nieszablonowych wnętrz – zarówno w domowym zaciszu, jak i we wnętrzach biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

NO. 2

LADDER

HARRY

stoliki kawowe

Stoliki z przeznaczeniem do salonu – miejsca odpoczynku oraz spotkań towarzyskich. Wyważone połączenie drewna i metalu w stolikach kawowych sprawia, że możemy zaoferować unikalny mebel nawet osobom najbardziej wymagającym. Stoliki te idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza, a dzięki możliwości spersonalizowania wymiarów, będą idealnie wyglądać i w małych, i w większych przestrzeniach.

SIMPLY

ARC

regały

Regały z drewna i metalu to kolejna nasza propozycja dla najbardziej wymagającej klienteli. Tak jak pozostałe meble, wykonywane są na indywidualne zamówienie. Regały będą designerskim akcentem we wnętrzach, w których potrzebujemy sporo miejsca na książki oraz wszystkie bardziej i mniej potrzebne przedmioty. Funkcjonalność połączona z naszym autorskim projektem sprawi, że zwykły regał zamieni się w unikalny i wyjątkowy mebel w Twoim wnętrzu.

CAMBER

LAIT

DANTE

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 662 036 524
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin