Meble

Wszystko zaczyna się od pomysłu przelanego na papier, a kończy na gotowym produkcie wykończonym z należytą starannością. Wykonany pod indywidualne zamówienie i tym samym idealnie dopasowanym do potrzeb Klienta. Poznaj nasze meble, tworzone na długie lata.

 

stoły duże

Stoły marki TUCCY wykonywane na zamówienie powstają z drewna i metalu. Wytwarzane ręcznie będą szczególnym elementem wyposażenia Twojego wnętrza. Stanie się ono nie tylko miejscem, w którym spożywany jest posiłek, ale też przestrzenią idealną do wspólnego spędzania czasu. Stoły naszego autorstwa z pewnością będą wyróżnikiem Państwa nieszablonowych wnętrz – zarówno w domowym zaciszu, jak i we wnętrzach biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

NO. 2

LADDER

HARRY

stoliki kawowe

Stoliki z przeznaczeniem do salonu – miejsca odpoczynku oraz spotkań towarzyskich. Wyważone połączenie drewna i metalu w stolikach kawowych sprawia, że możemy zaoferować unikalny mebel nawet osobom najbardziej wymagającym. Stoliki te idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza, a dzięki możliwości spersonalizowania wymiarów, będą idealnie wyglądać i w małych, i w większych przestrzeniach.

SIMPLY

ARC

regały

Regały z drewna i metalu to kolejna nasza propozycja dla najbardziej wymagającej klienteli. Tak jak pozostałe meble, wykonywane są na indywidualne zamówienie. Regały będą designerskim akcentem we wnętrzach, w których potrzebujemy sporo miejsca na książki oraz wszystkie bardziej i mniej potrzebne przedmioty. Funkcjonalność połączona z naszym autorskim projektem sprawi, że zwykły regał zamieni się w unikalny i wyjątkowy mebel w Twoim wnętrzu.

CAMBER

LAIT

DANTE

półki

Półki z drewna i metalu to dział, w którym obecnie znajduje się tylko jedna propozycja. Niemniej jest to wyjątkowy projekt naszego autorstwa, który będzie świetnym dodatkiem do każdego pięknego wnętrza. Tak jak pozostałe meble, półka CLASSIC wykonywana jest na indywidualne zamówienie.

CLASSIC

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 661 856 440
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin