marka

Poznaj naszą firmę

TUCCY jest polską marką, specjalizującą się w projektowaniu oraz produkcji mebli na zamówienie. Jest to firma rodzinna, która narodziła się z pasji do wytwarzania pięknych i funkcjonalnych rzeczy.

Doświadczenie zdobywane przez wiele lat w kraju i za granicą – początkowo w renowacji mebli, a następnie w obróbce drewna i metalu, dają nam możliwość budowy wyjątkowych mebli, o jakości tak wysokiej, jak u znanych europejskich marek. Tradycyjne metody wytwarzania (ręczna obróbka) charakteryzują się dużą dbałością o detale, docenianą przez klientów. Według nas idealny mebel to taki, który zwraca na siebie uwagę, zachwyca wyglądem, a jednocześnie sprosta wymaganiom w codziennym użytkowaniu. Takie właśnie są meble marki TUCCY. Dlatego zawsze podkreślamy, że nasze produkty to świetne połączenie designu oraz funkcjonalności.

TUCCY to rodzina! Marka, której pomysł narodził się w głowach ojca i syna, to przede wszystkim lojalność oraz wzajemne zaufanie. Wyznaczonych przez nas standardów oraz tak zacieśnionych więzi na próżno szukać w dużych korporacjach. Nasze wartości oraz przeświadczenie o jakości wytwarzanych produktów, dają nam ogromną mobilizację do rozwijania naszej firmy. W efekcie możemy zaoferować Państwu produkt, który sprawi, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe, a część naszej marki zagości w Państwa życiu codziennym.

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 661 856 440
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin