Projektujemy

Tworzymy

Inspirujemy

Marka TUCCY nieprzerwanie od kilku lat tworzy projekty nowych mebli. Choć prezentują się one jak dzieła sztuki, nie są wyłącznie ładnymi przedmiotami harmonizującymi z przestrzenią galeryjną, czego doświadczyć można przy codziennym użytkowaniu. Połączenie wysmakowanego designu z funkcjonalnością sprawia, że meble te idealnie sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty, ponieważ pojawiać się będą w niej nowe, inspirujące projekty.

Meble to nasza pasja.

Nieustannie tworzymy nowe projekty…

Wytwarzanie mebli najwyższej jakości, które mają szansę zostać zauważone przez branżę wnętrzarską oraz architektów, jest wyjątkowym i trudnym procesem. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom, jakie stawiają przed nami nasi klienci oraz partnerzy biznesowi. Jest to ogromna odpowiedzialność, dlatego po ukończeniu każdego projektu, jesteśmy dumni z uzyskanego efektu.

Wszystko zaczyna się tutaj

Od początku naszej przygody z marką TUCCY ustaliliśmy, że produkty wychodzące spod naszej ręki będą budowane z naturalnych, odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Do ich konstrukcji używamy drewna dębowego, jesionowego, sosnowego, a także gatunków egzotycznych takich jak mahoń lub orzech amerykański. Oczywiście, w zależności od potrzeb klientów, istnieje możliwość wyboru również innych gatunków. Nie ograniczają nas żadne schematy.

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 661 856 440
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin