Nasza kolekcja >

Regał Camber

Regał wygięty z każdej strony! W tym przypadku mamy różne wymiary półek, które zostały ścięte do kształtu stalowych nóg. Występuje w różnych szerokościach.

Zapytaj o cenę

Autorski projekt

Wszystkie meble w ofercie zostały zaprojektowane dla marki TUCCY

Indywidualne wykończenie

Niepowtarzalny stół, dopasowany do twoich potrzeb oraz wnętrza.

Ręczne Wykonanie

Produkcja, za którą odpowiedzialni są specjaliści w swoim fachu.

Oryginalny Wygląd

Połączenie unikalnego designu z  funkcjonalnością

Regał na długie lata…

Przy tworzeniu mebli przyświeca nam kilka zasad, których trzymamy się od początku do końca. Najważniejsze z nich to dbałość o szczegóły, nieszablonowe podejście, ręczne wykonanie i wykończenie na najwyższym poziomie. Zbierając to wszystko w całość możemy śmiało i z całym przekonaniem powiedzieć, że prezentowany regał jest wyjątkowym wyrobem na długie lata użytkowania. Tradycyjna, ręczna metoda budowy naszych mebli, to jakość nieporównywalna do produkcji masowej wyposażenia wnętrz. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą obejrzeć meble na żywo, zapraszamy do kontaktu.

Dostępne wymiary

Głębokość:

30

Długość:

100 / 120

Wysokość:

196

Informacje

Regał zbudowany w 100% ręcznie, wykonany w naszej pracowni. Półki mogą być zbudowane z drewna dębowego, sosnowego, jesionowego, mahoniowego oraz orzecha amerykańskiego. Nogi stołu budujemy z elementów metalowych. Oleje oraz lakiery stosowane do wykończenia dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

Galeria

Wykończenie

Jedną z zalet ręcznego wykonywania mebli marki TUCCY na zamówienie, jest wspólne ustalenie z Klientem modelu wykończenia produktu. Chcemy, aby każdy stół i regał był dobrze skrojony i dopasowany do Państwa wnętrz. Wszystkie szczegóły, takie jak: gatunki drewna, kolory blatów oraz nóg znajdują się w dziale „wykończenie”. Na życzenie klienta, możemy wykończyć mebel według zleconych wytycznych. Z pewnością zaspokoimy gusta najbardziej wymagających osób.

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 661 856 440
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin