Cała kolekcja >

Stolik Arc

Stolik kawowy będący młodszym bratem dużego stołu „HARRY”. Przykuwa wzrok każdego miłośnika dobrego designu. Poznanie go bliżej może skutkować ogromną potrzebą postawienia go w swoim salonie.

Zapytaj o cenę

Autorski projekt

Wszystkie meble w ofercie zostały zaprojektowane dla marki TUCCY

Indywidualne wykończenie

Niepowtarzalny stół, dopasowany do twoich potrzeb oraz wnętrza.

Ręczne Wykonanie

Produkcja, za którą odpowiedzialni są specjaliści w swoim fachu.

Oryginalny Wygląd

Połączenie unikalnego designu z  funkcjonalnością

Stół na długie lata…

Przy tworzeniu mebli przyświeca nam kilka zasad, których trzymamy się od początku do końca. Najważniejsze z nich to dbałość o szczegóły, nieszablonowe podejście, ręczne wykonanie i wykończenie na najwyższym poziomie. Zbierając to wszystko w całość możemy śmiało i z całym przekonaniem powiedzieć, że prezentowany stół jest wyjątkowym wyrobem na długie lata użytkowania. Tradycyjna, ręczna metoda budowy naszych mebli, to jakość nieporównywalna do produkcji masowej wyposażenia wnętrz.

Dostępne wymiary

Szerokość:

75

Długość:

80 / 100 / 120

Wysokość:

40

Informacje

Stolik zbudowany w 100% ręcznie, wykonany w naszej pracowni. Blat może być zbudowany z drewna dębowego, sosnowego, jesionowego, mahoniowego oraz orzecha amerykańskiego. Nogi stołu budujemy z elementów metalowych. Oleje oraz lakiery stosowane do wykończenia dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

Wykończenie

Jedną z zalet ręcznego wykonywania mebli marki TUCCY na zamówienie, jest wspólne ustalenie z Klientem modelu wykończenia produktu. Chcemy, aby każdy stół i regał był dobrze skrojony i dopasowany do Państwa wnętrz. Wszystkie szczegóły, takie jak: gatunki drewna, kolory blatów oraz nóg znajdują się w dziale „wykończenie”. Na życzenie klienta, możemy wykończyć mebel według zleconych wytycznych. Z pewnością zaspokoimy gusta najbardziej wymagających osób.

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 661 856 440
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin