Cała kolekcja >

Stolik Simply

Nowoczesny stolik idealnie pasujący do prostych wnętrz młodszego pokolenia. Podwójne nogi tworzą ciekawy efekt końcowy. Dopasowany do pomieszczeń każdej wielkości.

Cena od 1990,-

Autorski projekt

Wszystkie meble w ofercie zostały zaprojektowane dla marki TUCCY

Indywidualne wykończenie

Niepowtarzalny stół, dopasowany do twoich potrzeb oraz wnętrza.

Ręczne Wykonanie

Produkcja, za którą odpowiedzialni są specjaliści w swoim fachu.

Oryginalny Wygląd

Połączenie unikalnego designu z  funkcjonalnością

Stół na długie lata…

Przy tworzeniu mebli przyświeca nam kilka zasad, których trzymamy się od początku do końca. Najważniejsze z nich to dbałość o szczegóły, nieszablonowe podejście, ręczne wykonanie i wykończenie na najwyższym poziomie. Zbierając to wszystko w całość możemy śmiało i z całym przekonaniem powiedzieć, że prezentowany stół jest wyjątkowym wyrobem na długie lata użytkowania. Tradycyjna, ręczna metoda budowy naszych mebli, to jakość nieporównywalna do produkcji masowej wyposażenia wnętrz. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą obejrzeć meble na żywo, zapraszamy do kontaktu.

Dostępne wymiary

Szerokość:

75

Długość:

80 / 100 / 120

Wysokość:

45

Informacje

Stolik zbudowany w 100% ręcznie, wykonany w naszej pracowni. Blat może być zbudowany z drewna dębowego, sosnowego, jesionowego, mahoniowego oraz orzecha amerykańskiego. Nogi stołu budujemy z elementów metalowych. Oleje oraz lakiery stosowane do wykończenia dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

Wykończenie

Jedną z zalet ręcznego wykonywania mebli marki TUCCY na zamówienie, jest wspólne ustalenie z Klientem modelu wykończenia produktu. Chcemy, aby każdy stół i regał był dobrze skrojony i dopasowany do Państwa wnętrz. Wszystkie szczegóły, takie jak: gatunki drewna, kolory blatów oraz nóg znajdują się w dziale „wykończenie”. Na życzenie klienta, możemy wykończyć mebel według zleconych wytycznych. Z pewnością zaspokoimy gusta najbardziej wymagających osób.

Nasz adres:

Lniana 27
75-950 Koszalin

tel: +48 502 620 091
tel: +48 661 856 440
mail: kontakt@tuccy.pl

Tuccy

ul. Lniana 27,
75-950 Koszalin